Szyję nerki na zamówienie, specjalnie pod klienta. 100% Twojej satysfakcji z wyjątkowego projektu. Napisz!

Etyczna i zrównoważona moda couture w 100% z upcyclingu

Nerka skrojona idealnie pod Ciebie! Realizuję też większe zamówienia dla korporacji.

Powiedz nam jakie kolory lubisz, jakie filmy i jakiej muzyki słuchasz. Jesteś introwertykiem i nie lubisz rzucać się w oczy? Czy może potrzebujesz czegoś, co Cię wyróżni? Opisz nam swoją wymarzoną nerkę, a my ją dla Ciebie uszyjemy.  Jeśli masz materiał z kurtki lub spodni, w których już nie chodzisz, a chciałbyś dać mu drugie życie, możesz nam go wysłać. Wyczarujemy z niego nerkę, plecak lub kosmetyczkę (w zależności od rodzaju tkaniny). 

Jeśli Twoja firma ma niepotrzebne bilbordy, banery reklamowe, napisz, może uda nam się uszyć z tego nerki. Współpracuję z korporacjami. 

Krok 1
Opisz swoją wymarzoną nerkę, kolory jakie lubisz i stopień szaleństwa na jaki możesz sobie pozwolić w tym momencie. Chcesz mieć kolorową nerkę, która będzie pasować do wszystkiego? Wolisz coś stonowanego, ale z dodatkową kieszonką na zamek? Napisz! Koszt nerki na zamówienie to około 30% więcej od ceny normalnej. Wynika to z indywidualizacji projektu pod klienta, materiałów i czasu poświęconego klientowi.
Krok 2
Po skompletowaniu materiałów otrzymasz zdjęcia projektu nerki. Możesz go zaakceptować lub nie. Będę starała się jak najlepiej zrozumieć Twoje preferencje. Zazwyczaj po 1-2 wysłanych przeze mnie propozycjach połączeń materiałów klienci decydują się na finalny kształt.
Krok 3
Określam zbliżony czas realizacji i koszt. Po uszyciu nerki wysyłam Ci zdjęcia nerki do akceptacji. Nerka jest jedyna w swoim rodzaju, absolutnie nie powtarzalna i nie do podrobienia. 100% klientów jest zadowolonych z efektu. Zostań posiadaczem wyjątkowej, customowej nerki szytej specjalnie dla Ciebie.
Previous slide
Next slide