fbpx

Obiady modowe na Wilczej 28 w Warszawie

Od 28 kwietnia na Wilczej 28 rusza cykl spotkań – obiady modowe.

Spotkania te, jak za czasów Augusta, mają na celu zrzeszać twórczych ludzi do tworzenia nowej rzeczywistości, mianowicie: walki o środowisko.

Zmiany klimatyczne, pogarszający się stan naszej planety – wód i powietrza, podwyższenie temperatury ziemi, topnienie lodowców, powiększająca się dziura ozonowa – jest to efekt braku masowych, radykalny działań państw na rzecz ochrony naszej planety.

Na Wilczej 28 chcemy zachęcać ludzi do przerabiania ubrań. Przemysł modowy również przyczynia się do pogorszenia stanu naszej planety. Nadmierna produkcja, wykorzystywanie surowców naturalnych, nadprodukcja plastiku który będzie rozkładał się stuleciami, używanie hektolitrów wody do produkcji ubrań – to są działania, które przyczyniają się do tego, że matka ziemia ma coraz mniejsze zasoby. Czas przestać eksploatować jej możliwości, czas przerabiać.

Obiady modowe to spotkania dla świadomych ludzi, mających na celu ochronę środowiska.

Jestem eko, moje koleżanki też. Wraz z Kariną (Karolina_cutom) oraz Anią (Naked Upcycled Fasion) chcemy stworzyć przestrzeń, gdzie pokażemy jak tworzymy upcycling i recycling ubrań. Zachęcamy do niekupowania nowego, a przerabiania. Zafascynowane ideą zerą waste / less waste tworzymy nową jakość ze starego.

Zapraszamy fascynatów mody eko, fanów wegetarianizmu i ekologii, lubiących zwierzęta. Jesteśmy otwarte na kolaboracje.